CVCO55CL-0060-0110
CVCO55CL-0060-0110 Crystek Corporation
CVCO55CL-0060-0110-6908.pdf
Виробник: Crystek Corporation
VCO Oscillators 60-110MHz
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 85MHZ 0.5-10V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.150" (3.81mm), Frequency Range: 60 ~ 110MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -10, Frequency - Center: 85MHz, Icc Max: 25mA, Pushing (MHz/V): 0.5, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -114, Power (dBm): 8 ±3, Part Status: Active, Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 10 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CVCO55CL-0060-0110 CVCO55CL-0060-0110 Виробник : Crystek Corporation CVCO55CL-0060-0110.pdf Description: VCO 85MHZ 0.5-10V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.150" (3.81mm)
Frequency Range: 60 ~ 110MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -10
Frequency - Center: 85MHz
Icc Max: 25mA
Pushing (MHz/V): 0.5
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -114
Power (dBm): 8 ±3
Part Status: Active
Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 10 V