CVCO55CL-0072-0076
CVCO55CL-0072-0076 Crystek Corporation
CVCO55CL-0072-0076.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 74MHZ 0.3-3V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 3.3V
Height: 0.150" (3.81mm)
Frequency Range: 72 ~ 76MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -15
Frequency - Center: 74MHz
Icc Max: 7mA
Pushing (MHz/V): 1
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -110
Power (dBm): 2 ±2
Part Status: Active
Tuning Voltage (VDC): 0.3 V ~ 3 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 74MHZ 0.3-3V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 3.3V, Height: 0.150" (3.81mm), Frequency Range: 72 ~ 76MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -15, Frequency - Center: 74MHz, Icc Max: 7mA, Pushing (MHz/V): 1, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -110, Power (dBm): 2 ±2, Part Status: Active, Tuning Voltage (VDC): 0.3 V ~ 3 V.