CVCO55CL-0150-0200
CVCO55CL-0150-0200 Crystek Corporation
CVCO55CL-0150-0200.pdf
Виробник: Crystek Corporation
VCO Oscillators 150-200MHz
на замовлення 343 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 175MHZ 0.3-4.7V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.150" (3.81mm), Frequency Range: 150 ~ 200MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -15, Frequency - Center: 175MHz, Icc Max: 35mA, Pushing (MHz/V): 1, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -115, Power (dBm): 4 ±4, Part Status: Active, Tuning Voltage (VDC): 0.3 V ~ 4.7 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CVCO55CL-0150-0200 CVCO55CL-0150-0200 Виробник : Crystek Corporation CVCO55CL-0150-0200.pdf Description: VCO 175MHZ 0.3-4.7V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.150" (3.81mm)
Frequency Range: 150 ~ 200MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -15
Frequency - Center: 175MHz
Icc Max: 35mA
Pushing (MHz/V): 1
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -115
Power (dBm): 4 ±4
Part Status: Active
Tuning Voltage (VDC): 0.3 V ~ 4.7 V