CVCO55CL-0209-0277
CVCO55CL-0209-0277 Crystek Corporation
CVCO55CL-0209-0277.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 243MHZ 0.5-6V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 7V
Height: 0.150" (3.81mm)
Frequency Range: 209 ~ 277MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -15
Frequency - Center: 243MHz
Icc Max: 20mA
Pushing (MHz/V): 1.5
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -112
Power (dBm): 5 ±3
Part Status: Active
Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 6 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 243MHZ 0.5-6V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 7V, Height: 0.150" (3.81mm), Frequency Range: 209 ~ 277MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -15, Frequency - Center: 243MHz, Icc Max: 20mA, Pushing (MHz/V): 1.5, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -112, Power (dBm): 5 ±3, Part Status: Active, Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 6 V.