CVCO55CL-0350-0405
CVCO55CL-0350-0405 Crystek Corporation
CVCO55CL-0350-0405.pdf
Виробник: Crystek Corporation
VCO Oscillators 350-405MHz
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 377.5MHZ 0.5-5V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.150" (3.81mm), Frequency Range: 350 ~ 405MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -3, Frequency - Center: 377.5MHz, Icc Max: 15mA, Pushing (MHz/V): 3, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -110, Power (dBm): 7.25 ±2.75, Part Status: Active, Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 5 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CVCO55CL-0350-0405 CVCO55CL-0350-0405 Виробник : Crystek Corporation CVCO55CL-0350-0405.pdf Description: VCO 377.5MHZ 0.5-5V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.150" (3.81mm)
Frequency Range: 350 ~ 405MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -3
Frequency - Center: 377.5MHz
Icc Max: 15mA
Pushing (MHz/V): 3
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -110
Power (dBm): 7.25 ±2.75
Part Status: Active
Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 5 V