CVHD-037X-125
CVHD-037X-125 Crystek Corporation
CVHD-037X.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: XTAL OSC VCXO 125.0000MHZ CMOS
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type: VCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 15mA
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Absolute Pull Range (APR): ±50ppm
Frequency: 125 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 778 шт:
Написати відгук
Description: XTAL OSC VCXO 125.0000MHZ CMOS, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: VCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 15mA, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Absolute Pull Range (APR): ±50ppm, Frequency: 125 MHz, Base Resonator: Crystal.
Інші пропозиції CVHD-037X-125
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CVHD-037X-125 CVHD-037X-125 Виробник : Crystek Corporation CVHD-037X-319007.pdf VCXO Oscillators 125MHz 3.3V 15pF -40 to +85C CMOS