CVHD-950X-122.88
CVHD-950X-122.88 Crystek Corporation
Виробник: Crystek Corporation
VCXO Oscillators 122.88MHz 20ppm 3.3V HI-TEmP
на замовлення 90 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук