CVHD-952-148.3516
CVHD-952-148.3516 Crystek Corporation
CVHD-952.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: XTAL OSC VCXO 148.3516MHZ HCMOS
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
VCXO Oscillators 148.3516MHz 3V 0C +70C LVPECL.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CVHD-952-148.3516 CVHD-952-148.3516 Виробник : Crystek Corporation CVHD_952-748771.pdf VCXO Oscillators 148.3516MHz 3V 0C +70C LVPECL