CVHD-952-153.600
CVHD-952-153.600 Crystek Corporation
CVHD-952.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: XTAL OSC VCXO 153.6000MHZ HCMOS
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.560" L x 0.360" W (14.20mm x 9.14mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS
Function: Enable/Disable
Type: VCXO
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 35mA
Height - Seated (Max): 0.210" (5.33mm)
Part Status: Active
Absolute Pull Range (APR): ±20ppm
Frequency: 153.6 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC VCXO 153.6000MHZ HCMOS, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.560" L x 0.360" W (14.20mm x 9.14mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, Function: Enable/Disable, Type: VCXO, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 35mA, Height - Seated (Max): 0.210" (5.33mm), Part Status: Active, Absolute Pull Range (APR): ±20ppm, Frequency: 153.6 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CVHD-952-153.600 CVHD-952-153.600 Виробник : Crystek Corporation CVHD-952-748771.pdf VCXO Oscillators 153.6MHz 3.3V 0C +70C LVPECL