Продукція > CRYSTEK CORPORATION > CVPD-034X-50-161.1328
CVPD-034X-50-161.1328 Crystek Corporation
CVPD-034.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: XTAL OSC VCXO 161.1328MHZ LVPECL
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" Dia x 0.197" T (7.00mm x 5.00mm)
Type: VCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 88mA
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Absolute Pull Range (APR): ±50ppm
Frequency: 161.1328 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC VCXO 161.1328MHZ LVPECL, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" Dia x 0.197" T (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: VCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 88mA, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Absolute Pull Range (APR): ±50ppm, Frequency: 161.1328 MHz, Base Resonator: Crystal.
Інші пропозиції CVPD-034X-50-161.1328
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CVPD-034X-50-161.1328 CVPD-034X-50-161.1328 Виробник : Crystek Corporation CVPD-034-184568.pdf VCXO Oscillators 161.1328MHz HFF