CVPD-037X-100
CVPD-037X-100 Crystek Corporation
CVPD-037X.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: OSC VCXO 100.000MHZ 3.3V LVPECL
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
VCXO Oscillators 100MHz 3.3V 50ppm -40 to +85C.
Інші пропозиції CVPD-037X-100
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CVPD-037X-100 CVPD-037X-100 Виробник : Crystek Corporation CVPD-037X-319004.pdf VCXO Oscillators 100MHz 3.3V 50ppm -40 to +85C