CVPD-037X-122.88
CVPD-037X-122.88 Crystek Corporation
CVPD-037X.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: OSC VCXO 122.880MHZ 3.3V LVPECL
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
VCXO Oscillators 122.88MHz 3.3V -40 to +85C 50ppm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CVPD-037X-122.88 CVPD-037X-122.88 Виробник : Crystek Corporation CVPD-037X-319004.pdf VCXO Oscillators 122.88MHz 3.3V -40 to +85C 50ppm