CVPD-037X-153.6
CVPD-037X-153.6 Crystek Corporation
CVPD-037X.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: XTAL OSC VCXO 153.6000MHZ LVPECL
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type: VCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 56mA
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Absolute Pull Range (APR): ±50ppm
Frequency: 153.6 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 674 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC VCXO 153.6000MHZ LVPECL, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: VCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 56mA, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Absolute Pull Range (APR): ±50ppm, Frequency: 153.6 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CVPD-037X-153.6 CVPD-037X-153.6 Виробник : Crystek Corporation CVPD-037X-319004.pdf VCXO Oscillators 153.6MHz 3.3V 50ppm -40 to +85C