CVPD-922X-112.000
CVPD-922X-112.000 Crystek Corporation
CVPD_922.pdf
Виробник: Crystek Corporation
VCXO Oscillators 112 MHz, -40 to 85C, 9 x 14mm SMD, 3.3V, LVPECL VCXO
на замовлення 63 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук