CVPD-940X-167.3316
CVPD-940X-167.3316 Crystek Corporation
CVPD-940.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: XTAL OSC VCXO 167.3316MHZ LVPECL
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.559" L x 0.360" W (14.20mm x 9.14mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: VCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 88mA
Height - Seated (Max): 0.209" (5.30mm)
Absolute Pull Range (APR): ±50ppm
Frequency: 167.3316 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC VCXO 167.3316MHZ LVPECL, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.559" L x 0.360" W (14.20mm x 9.14mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: VCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 88mA, Height - Seated (Max): 0.209" (5.30mm), Absolute Pull Range (APR): ±50ppm, Frequency: 167.3316 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CVPD-940X-167.3316 CVPD-940X-167.3316 Виробник : Crystek Corporation CVPD-940-182284.pdf VCXO Oscillators 167.3316MHz HFF