CVQ130K20BL1 Bourns Inc.
cvq_series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: CV+ 130 K 20 B L1
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 20mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 12 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 154J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 225.5 V
Varistor Voltage (Min): 184.5 V
Varistor Voltage (Typ): 205 V
Maximum AC Volts: 130 V
Maximum DC Volts: 170 V
Capacitance @ Frequency: 1900 pF @ 1 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CV+ 130 K 20 B L1, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 20mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 12 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 154J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 225.5 V, Varistor Voltage (Min): 184.5 V, Varistor Voltage (Typ): 205 V, Maximum AC Volts: 130 V, Maximum DC Volts: 170 V, Capacitance @ Frequency: 1900 pF @ 1 kHz.