CVQ175K14RL1
CVQ175K14RL1 Bourns Inc.
cvq_series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: MOV CV + 175 K 14 R L1
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Disc 14mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 6 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 108J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 297 V
Varistor Voltage (Min): 243 V
Varistor Voltage (Typ): 270 V
Maximum AC Volts: 175 V
Maximum DC Volts: 225 V
Capacitance @ Frequency: 800 pF @ 1 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOV CV + 175 K 14 R L1, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Disc 14mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 6 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 108J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 297 V, Varistor Voltage (Min): 243 V, Varistor Voltage (Typ): 270 V, Maximum AC Volts: 175 V, Maximum DC Volts: 225 V, Capacitance @ Frequency: 800 pF @ 1 kHz.