CVQ250K23BL1 Bourns Inc.
cvq_series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: VARISTOR 390V 15KA DISC 23MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 23mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 15 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 336J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 429 V
Varistor Voltage (Min): 351 V
Varistor Voltage (Typ): 390 V
Maximum AC Volts: 250 V
Maximum DC Volts: 320 V
Capacitance @ Frequency: 1900 pF @ 1 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 390V 15KA DISC 23MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 23mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 15 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 336J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 429 V, Varistor Voltage (Min): 351 V, Varistor Voltage (Typ): 390 V, Maximum AC Volts: 250 V, Maximum DC Volts: 320 V, Capacitance @ Frequency: 1900 pF @ 1 kHz.