CVS575S-500.000
CVS575S-500.000 Crystek Corporation
CVS575S-500.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: XTAL OSC VCSO 500.0000MHZ SNWV
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.305" L x 0.200" W (7.75mm x 5.08mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: Sine Wave
Function: Standby (Power Down)
Type: VCSO (SAW)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: -150ppm, +100ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 25mA
Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm)
Part Status: Active
Absolute Pull Range (APR): ±50ppm
Frequency: 500 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 243 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC VCSO 500.0000MHZ SNWV, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.305" L x 0.200" W (7.75mm x 5.08mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: Sine Wave, Function: Standby (Power Down), Type: VCSO (SAW), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: -150ppm, +100ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 25mA, Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm), Part Status: Active, Absolute Pull Range (APR): ±50ppm, Frequency: 500 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CVS575S-500.000 CVS575S-500.000 Виробник : Crystek Corporation CVS575S-500.pdf SAW Oscillators 500MHZ 5 X 7MM SINEWAVE OUTPUT