CVSS-945-50.000
CVSS-945-50.000 Crystek Corporation
CVSS-945.pdf
Виробник: Crystek Corporation
VCXO Oscillators 50MHz 5Volt -40C +70C Sine
на замовлення 34 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC VCXO 50.0000MHZ SNWV, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.560" L x 0.360" W (14.20mm x 9.14mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: Sine Wave, Type: VCXO, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 5V, Current - Supply (Max): 30mA, Height - Seated (Max): 0.209" (5.30mm), Part Status: Active, Absolute Pull Range (APR): ±20ppm, Frequency: 50 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CVSS-945-50.000 CVSS-945-50.000 Виробник : Crystek Corporation CVSS-945.pdf Description: XTAL OSC VCXO 50.0000MHZ SNWV
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.560" L x 0.360" W (14.20mm x 9.14mm)
Type: VCXO
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 5V
Current - Supply (Max): 30mA
Height - Seated (Max): 0.209" (5.30mm)
Part Status: Active
Absolute Pull Range (APR): ±20ppm
Frequency: 50 MHz