CVSS-945-80.000
CVSS-945-80.000 Crystek Corporation
CVSS-945.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: XTAL OSC VCXO 80.0000MHZ SNWV
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.560" L x 0.360" W (14.20mm x 9.14mm)
Type: VCXO
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 5V
Current - Supply (Max): 30mA
Height - Seated (Max): 0.209" (5.30mm)
Part Status: Active
Absolute Pull Range (APR): ±20ppm
Frequency: 80 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 53 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC VCXO 80.0000MHZ SNWV, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.560" L x 0.360" W (14.20mm x 9.14mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: Sine Wave, Type: VCXO, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 5V, Current - Supply (Max): 30mA, Height - Seated (Max): 0.209" (5.30mm), Part Status: Active, Absolute Pull Range (APR): ±20ppm, Frequency: 80 MHz, Base Resonator: Crystal.