CVSS-945X-10.0000
CVSS-945X-10.0000 Crystek Corporation
CVSS-945.pdf
Виробник: Crystek Corporation
10 MHz 5.0V 9 x 14mm SMD SineWave
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук