CVSS-945X-125.000 Crystek Corporation
Виробник: Crystek Corporation
Description: XTAL OSC VCXO 125.0000MHZ SNWV
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.559" L x 0.360" W (14.20mm x 9.14mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: Sine Wave
Function: Amplitude Control
Type: VCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Current - Supply (Max): 35mA
Height - Seated (Max): 0.210" (5.33mm)
Absolute Pull Range (APR): ±20ppm
Frequency: 125 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC VCXO 125.0000MHZ SNWV, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.559" L x 0.360" W (14.20mm x 9.14mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: Sine Wave, Function: Amplitude Control, Type: VCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Current - Supply (Max): 35mA, Height - Seated (Max): 0.210" (5.33mm), Absolute Pull Range (APR): ±20ppm, Frequency: 125 MHz, Base Resonator: Crystal.