CVT25-19.200 Crystek Corporation
CVT25.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: OSC TCXO 19.20MHZ SINE WAVE SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CVT25-19.200
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CVT25-19.200 CVT25-19.200 Виробник : Crystek Corporation CVT25-184248.pdf TCXO Oscillators 19.2MHz 3.2 x 2.5mm