CVT25-26.000 Crystek Corporation
CVT25.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: OSC TCXO 26.000MHZ SINE WAVE SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CVT25-26.000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CVT25-26.000 CVT25-26.000 Виробник : Crystek Corporation CVT25-2303202.pdf TCXO Oscillators 26.0MHz 3.2 x 2.5mm