CVT25-38.400 Crystek Corporation
CVT25.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: OSC TCXO 38.40MHZ SINE WAVE SMD
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CVT25-38.400
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CVT25-38.400 CVT25-38.400 Виробник : Crystek Corporation CVT25-184248.pdf TCXO Oscillators 38.4000MHz 3.2 x 2.5mm