CVT32-10.000
CVT32-10.000 Crystek Corporation
CVT32.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: XTAL OSC VCTCXO 10.0000MHZ SNWV
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: Clipped Sine Wave
Type: VCTCXO
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Frequency Stability: ±2.5ppm
Voltage - Supply: 3V
Current - Supply (Max): 2mA
Height - Seated (Max): 0.061" (1.55mm)
Frequency: 10 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC VCTCXO 10.0000MHZ SNWV, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: Clipped Sine Wave, Type: VCTCXO, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Frequency Stability: ±2.5ppm, Voltage - Supply: 3V, Current - Supply (Max): 2mA, Height - Seated (Max): 0.061" (1.55mm), Frequency: 10 MHz, Base Resonator: Crystal.
Інші пропозиції CVT32-10.000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CVT32-10.000 CVT32-10.000 Виробник : Crystek Corporation CVT32.pdf TCXO Oscillators 10MHz