Продукція > CRYSTEK CORPORATION > CVXO-018TX-50-34.56
CVXO-018TX-50-34.56 Crystek Corporation
CVXO-018T.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: OSC VCXO 34.56MHZ HCMOS SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CVXO-018TX-50-34.56
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CVXO-018TX-50-34.56 CVXO-018TX-50-34.56 Виробник : Crystek Corporation CVXO-018T-184271.pdf VCXO Oscillators 34.56MHz 5x7mm SMD 3.3V