Продукція > VISHAY DALE > CW001470R0JE12HS
CW001470R0JE12HS
CW001470R0JE12HS Vishay Dale
cw-hs.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 470 OHM 5% AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Features: Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±30ppm/°C
Size / Dimension: 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 350°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 470 Ohms
Написати відгук
Description: RES 470 OHM 5% AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Features: Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±30ppm/°C, Size / Dimension: 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 350°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 470 Ohms.