CW1008-10
CW1008-10 FERROCORE
cw.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: coil; SMD; 1008; 10nH; 1000mA; R: 0.08Ω; ±5%
Type of inductor: coil
Mounting: SMD
Case - inch: 1008
Case - mm: 2520
Inductance: 10nH
Operating current: 1A
Resistance: 80mΩ
Tolerance: ±5%
Resonant frequency: 4.3GHz
Q factor: 50
Test frequency: 100MHz
на замовлення 81 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 62
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: coil; SMD; 1008; 10nH; 1000mA; R: 0.08Ω; ±5%, Type of inductor: coil, Mounting: SMD, Case - inch: 1008, Case - mm: 2520, Inductance: 10nH, Operating current: 1A, Resistance: 80mΩ, Tolerance: ±5%, Resonant frequency: 4.3GHz, Q factor: 50, Test frequency: 100MHz.