CW1008-1000
CW1008-1000 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: coil; SMD; 1008; 1000nH; 120mA; R: 3.3Ω; ±5%
Case - mm: 2520
Inductance: 1µH
Operating current: 0.12A
Resistance: 3.3Ω
Tolerance: ±5%
Resonant frequency: 0.31GHz
Q factor: 35
Test frequency: 25MHz
на замовлення 598 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 62
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: coil; SMD; 1008; 1000nH; 120mA; R: 3.3Ω; ±5%, Type of inductor: coil, Mounting: SMD, Case - inch: 1008, Case - mm: 2520, Inductance: 1µH, Operating current: 0.12A, Resistance: 3.3Ω, Tolerance: ±5%, Resonant frequency: 0.31GHz, Q factor: 35, Test frequency: 25MHz.