CW1008-18
CW1008-18 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: coil; SMD; 1008; 18nH; 1000mA; R: 0.1Ω; ±5%
Case - mm: 2520
Inductance: 18nH
Operating current: 1A
Resistance: 0.1Ω
Tolerance: ±5%
Resonant frequency: 2.7GHz
Q factor: 60
Test frequency: 100MHz
на замовлення 1870 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 65
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: coil; SMD; 1008; 18nH; 1000mA; R: 0.1Ω; ±5%, Type of inductor: coil, Mounting: SMD, Case - inch: 1008, Case - mm: 2520, Inductance: 18nH, Operating current: 1A, Resistance: 0.1Ω, Tolerance: ±5%, Resonant frequency: 2.7GHz, Q factor: 60, Test frequency: 100MHz.