CW1008-1800
CW1008-1800 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: coil; SMD; 1008; 1800nH; 210mA; R: 2.2Ω; ±5%
Type of inductor: coil
Mounting: SMD
Inductance: 1.8µH
Operating current: 0.21A
Resistance: 2.2Ω
Tolerance: ±5%
Q factor: 20
Test frequency: 25MHz
Resonant frequency: 0.2GHz
Case - inch: 1008
Case - mm: 2520
на замовлення 140 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 55
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: coil; SMD; 1008; 1800nH; 210mA; R: 2.2Ω; ±5%, Type of inductor: coil, Mounting: SMD, Inductance: 1.8µH, Operating current: 0.21A, Resistance: 2.2Ω, Tolerance: ±5%, Q factor: 20, Test frequency: 25MHz, Resonant frequency: 0.2GHz, Case - inch: 1008, Case - mm: 2520.