CW1008-22
CW1008-22 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: coil; SMD; 1008; 22nH; 1000mA; R: 0.1Ω; ±5%
Type of inductor: coil
Mounting: SMD
Inductance: 22nH
Operating current: 1A
Resistance: 0.1Ω
Tolerance: ±5%
Resonant frequency: 2.5GHz
Q factor: 60
Test frequency: 100MHz
Case - mm: 2520
Case - inch: 1008
на замовлення 540 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 61
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: coil; SMD; 1008; 22nH; 1000mA; R: 0.1Ω; ±5%, Type of inductor: coil, Mounting: SMD, Inductance: 22nH, Operating current: 1A, Resistance: 0.1Ω, Tolerance: ±5%, Resonant frequency: 2.5GHz, Q factor: 60, Test frequency: 100MHz, Case - mm: 2520, Case - inch: 1008.