CW1008-2200
CW1008-2200 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: coil; SMD; 1008; 2200nH; 200mA; R: 2.35Ω; ±5%
Case - mm: 2520
Inductance: 2.2µH
Operating current: 0.2A
Resistance: 2.35Ω
Tolerance: ±5%
Resonant frequency: 0.16GHz
Q factor: 20
Test frequency: 25MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: coil; SMD; 1008; 2200nH; 200mA; R: 2.35Ω; ±5%, Type of inductor: coil, Mounting: SMD, Case - inch: 1008, Case - mm: 2520, Inductance: 2.2µH, Operating current: 0.2A, Resistance: 2.35Ω, Tolerance: ±5%, Resonant frequency: 0.16GHz, Q factor: 20, Test frequency: 25MHz.