CW1008-270
CW1008-270 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: coil; SMD; 1008; 270nH; 600mA; R: 0.75Ω; ±5%
Mounting: SMD
Resistance: 0.75Ω
Tolerance: ±5%
Inductance: 0.27µH
Operating current: 0.6A
Q factor: 45
Test frequency: 25MHz
Case - inch: 1008
Resonant frequency: 0.65GHz
Case - mm: 2520
Type of inductor: coil
на замовлення 33 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 33
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: coil; SMD; 1008; 270nH; 600mA; R: 0.75Ω; ±5%, Mounting: SMD, Resistance: 0.75Ω, Tolerance: ±5%, Inductance: 0.27µH, Operating current: 0.6A, Q factor: 45, Test frequency: 25MHz, Case - inch: 1008, Resonant frequency: 0.65GHz, Case - mm: 2520, Type of inductor: coil.