CW1008-330
CW1008-330 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: coil; SMD; 1008; 330nH; 500mA; R: 0.9Ω; ±5%
Case - mm: 2520
Inductance: 0.33µH
Operating current: 0.5A
Resistance: 0.9Ω
Tolerance: ±5%
Resonant frequency: 0.57GHz
Q factor: 45
Test frequency: 25MHz
на замовлення 1480 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 59
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: coil; SMD; 1008; 330nH; 500mA; R: 0.9Ω; ±5%, Type of inductor: coil, Mounting: SMD, Case - inch: 1008, Case - mm: 2520, Inductance: 0.33µH, Operating current: 0.5A, Resistance: 0.9Ω, Tolerance: ±5%, Resonant frequency: 0.57GHz, Q factor: 45, Test frequency: 25MHz.