CW1008-390
CW1008-390 FERROCORE
cw.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: coil; SMD; 1008; 390nH; 470mA; R: 1.06Ω; ±5%
Type of inductor: coil
Mounting: SMD
Case - inch: 1008
Case - mm: 2520
Inductance: 0.39µH
Operating current: 0.47A
Resistance: 1.06Ω
Tolerance: ±5%
Resonant frequency: 0.53GHz
Q factor: 45
Test frequency: 25MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: coil; SMD; 1008; 390nH; 470mA; R: 1.06Ω; ±5%, Type of inductor: coil, Mounting: SMD, Case - inch: 1008, Case - mm: 2520, Inductance: 0.39µH, Operating current: 0.47A, Resistance: 1.06Ω, Tolerance: ±5%, Resonant frequency: 0.53GHz, Q factor: 45, Test frequency: 25MHz.