CW1008-47
CW1008-47 FERROCORE
cw.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: coil; SMD; 1008; 47nH; 1000mA; R: 0.1Ω; ±5%
Inductance: 47nH
Operating current: 1A
Resistance: 0.1Ω
Tolerance: ±5%
Q factor: 60
Test frequency: 100MHz
Case - inch: 1008
Resonant frequency: 1.5GHz
Mounting: SMD
на замовлення 1490 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 67
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: coil; SMD; 1008; 47nH; 1000mA; R: 0.1Ω; ±5%, Inductance: 47nH, Operating current: 1A, Resistance: 0.1Ω, Tolerance: ±5%, Q factor: 60, Test frequency: 100MHz, Case - inch: 1008, Resonant frequency: 1.5GHz, Case - mm: 2520, Type of inductor: coil, Mounting: SMD.