CW1008-470
CW1008-470 FERROCORE
cw.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: coil; SMD; 1008; 470nH; 420mA; R: 1.17Ω; ±5%
Case - mm: 2520
Inductance: 0.47µH
Operating current: 0.42A
Resistance: 1.17Ω
Test frequency: 25MHz
Resonant frequency: 0.48GHz
Q factor: 45
Tolerance: ±5%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: coil; SMD; 1008; 470nH; 420mA; R: 1.17Ω; ±5%, Type of inductor: coil, Mounting: SMD, Case - inch: 1008, Case - mm: 2520, Inductance: 0.47µH, Operating current: 0.42A, Resistance: 1.17Ω, Test frequency: 25MHz, Resonant frequency: 0.48GHz, Q factor: 45, Tolerance: ±5%.