CW1008-4700
CW1008-4700 FERROCORE
cw.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Coils
Description: Coil; SMD; 1008; 4700nH; 175mA; 4.3Ω; ±5%
Case - mm: 2520
Inductance: 4.7µH
Operating current: 0.175A
Resistance: 4.3Ω
Test frequency: 25MHz
Resonant frequency: 45MHz
Q factor: 20
Tolerance: ±5%
на замовлення 507 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 61
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Coils, Description: Coil; SMD; 1008; 4700nH; 175mA; 4.3Ω; ±5%, Type of inductor: coil, Mounting: SMD, Case - inch: 1008, Case - mm: 2520, Inductance: 4.7µH, Operating current: 0.175A, Resistance: 4.3Ω, Test frequency: 25MHz, Resonant frequency: 45MHz, Q factor: 20, Tolerance: ±5%.