CW1008-56
CW1008-56 FERROCORE
cw.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Coils
Description: Coil; SMD; 1008; 56nH; 1000mA; 0.12Ω; ±5%
Case - mm: 2520
Inductance: 56nH
Operating current: 1A
Resistance: 0.12Ω
Tolerance: ±5%
Resonant frequency: 1.35GHz
Q factor: 60
Test frequency: 100MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Coils, Description: Coil; SMD; 1008; 56nH; 1000mA; 0.12Ω; ±5%, Type of inductor: coil, Mounting: SMD, Case - inch: 1008, Case - mm: 2520, Inductance: 56nH, Operating current: 1A, Resistance: 0.12Ω, Tolerance: ±5%, Resonant frequency: 1.35GHz, Q factor: 60, Test frequency: 100MHz.