CW1008-68
CW1008-68 FERROCORE
cw.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: coil; SMD; 1008; 68nH; 1000mA; R: 0.15Ω; ±5%
Case - inch: 1008
Inductance: 68nH
Operating current: 1A
Resistance: 0.15Ω
Tolerance: ±5%
Resonant frequency: 1.3GHz
Q factor: 60
Test frequency: 100MHz
Case - mm: 2520
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: coil; SMD; 1008; 68nH; 1000mA; R: 0.15Ω; ±5%, Type of inductor: coil, Mounting: SMD, Case - inch: 1008, Inductance: 68nH, Operating current: 1A, Resistance: 0.15Ω, Tolerance: ±5%, Resonant frequency: 1.3GHz, Q factor: 60, Test frequency: 100MHz, Case - mm: 2520.