CW1008-680
CW1008-680 FERROCORE
cw.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: coil; SMD; 1008; 680nH; 230mA; R: 2.06Ω; ±5%
Case - mm: 2520
Inductance: 0.68µH
Operating current: 0.23A
Resistance: 2.06Ω
Tolerance: ±5%
Resonant frequency: 0.38GHz
Q factor: 45
Test frequency: 25MHz
на замовлення 929 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 62
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: coil; SMD; 1008; 680nH; 230mA; R: 2.06Ω; ±5%, Type of inductor: coil, Mounting: SMD, Case - inch: 1008, Case - mm: 2520, Inductance: 0.68µH, Operating current: 0.23A, Resistance: 2.06Ω, Tolerance: ±5%, Resonant frequency: 0.38GHz, Q factor: 45, Test frequency: 25MHz.