CW2012A-3N9D
CW2012A-3N9D Bourns Inc.
CW2012A.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: IND 3.9NH 0.3NH 0.8A
Tolerance: ±0.3nH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.094" L x 0.063" W (2.40mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 40mOhm Max
Q @ Freq: 70 @ 1.5GHz
Frequency - Self Resonant: 5.75GHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 800mA
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 250 MHz
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Inductance: 3.9 nH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IND 3.9NH 0.3NH 0.8A, Tolerance: ±0.3nH, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.094" L x 0.063" W (2.40mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 40mOhm Max, Q @ Freq: 70 @ 1.5GHz, Frequency - Self Resonant: 5.75GHz, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 800mA, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 250 MHz, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Inductance: 3.9 nH.