CW2012A-R68K
CW2012A-R68K Bourns Inc.
CW2012A.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: IND 680NH 10% 0.2A
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.094" L x 0.063" W (2.40mm x 1.60mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.15Ohm Max
Q @ Freq: 23 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 200MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 200mA
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 25 MHz
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Inductance: 680 nH
Написати відгук
Description: IND 680NH 10% 0.2A, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.094" L x 0.063" W (2.40mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2.15Ohm Max, Q @ Freq: 23 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 200MHz, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 200mA, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 25 MHz, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Inductance: 680 nH.