Продукція > QUANTIC UTC > CW2220X7R113KS
CW2220X7R113KS
CW2220X7R113KS Quantic UTC
Виробник: Quantic UTC
Description: MLCC, 2000V, X7R, 11000 PF, 10%
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Capacitance: 11 nF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MLCC, 2000V, X7R, 11000 PF, 10%, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 2000V (2kV), Temperature Coefficient: X7R, Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Capacitance: 11 nF.