CW4L-M1E10Q4R IDEC Corporation
Виробник: IDEC Corporation
Switch Push Button N.O. SPST Flush Round Button 10A 240VAC 240VDC Momentary Contact Screw Panel Mount
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CW4L-M1E10Q4R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CW4L-M1E10Q4R Виробник : IDEC Pushbutton Switches Illuminated PB 22MM 1NO R