CWB1503S Laird
Vehicular_Antenna_Catalog.pdf
Виробник: Laird
Antennas WHIP,WB,5/8,150-162M Hz,
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис CWB1503S Laird
Description: RF ANT 156MHZ WHIP STR NMO BASE, Packaging: Bulk, Mounting Type: Base Mount, Frequency Range: 150MHz ~ 162MHz, Gain: 3dB, Termination: NMO, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 48.500" (123.19cm), Frequency Group: VHF (f < 300MHz), Frequency (Center/Band): 156MHz, Power - Max: 200 W.
Інші пропозиції CWB1503S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CWB1503S Виробник : TE Connectivity Laird Vehicular_Antenna_Catalog.pdf Description: RF ANT 156MHZ WHIP STR NMO BASE
Packaging: Bulk
Mounting Type: Base Mount
Frequency Range: 150MHz ~ 162MHz
Gain: 3dB
Termination: NMO
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 48.500" (123.19cm)
Frequency Group: VHF (f < 300MHz)
Frequency (Center/Band): 156MHz
Power - Max: 200 W