CWF1612A-100K
CWF1612A-100K Bourns Inc.
CWF1612A.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: IND 10UH 10% 0.27A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.065" L x 0.045" W (1.65mm x 1.15mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 4.8Ohm Max
Q @ Freq: 19 @ 7.9MHz
Frequency - Self Resonant: 40MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 270mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.045" (1.15mm)
Inductance: 10 µH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IND 10UH 10% 0.27A, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.065" L x 0.045" W (1.65mm x 1.15mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 4.8Ohm Max, Q @ Freq: 19 @ 7.9MHz, Frequency - Self Resonant: 40MHz, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 270mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.045" (1.15mm), Inductance: 10 µH.